Skip to content

У Дніпрі всі укриття повинні бути відчинені для мешканців цілодобово, – Філатов

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Відтепер усі укриття у Дніпрі повинні бути відчиненими для мешканців цілодобово. Відповідний документ опублікував Борис Філатов. Сталось це після трагедії у Києві, де загинули люди під час атаки, коли укриття були зачинені, пише «Наше місто».

В оприлюдненому ним розпорядженні, зокрема, йдеться що департаменти ЖКГ, охорони здоровʼя, гуманітарної політики, адміністративних послуг, а також молодіжної політики та національно-патріотичного виховання повинні забезпечувати цілодобовий доступ до укриттів у підпорядкованих їм будівлях. Також департамент громадського порядку і цивільного захисту перевірить всі скарги містян щодо недопущення до сховищ. Результати передадуть до правоохоронних органів, а з порушниками серед керівників комунальних підприємств, установ і закладів невідкладно розірвуть трудові контракти.

Нагадаємо, що вночі 1 червня росіяни атакували Київщину “Іскандерами”. У Деснянському районі біля місцевої поліклініки загинули 33-річна жінка, 34-річна жінка та її 9-річна донька. Разом з іншими людьми вони намагалися потрапити в укриття, розташоване в цій поліклініці. За словами чоловіка однієї із загиблих жінок, сховище було зачинене, а люди марно стукали та шукали можливості його відкрити. За фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки, порушено кримінальну справу.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: