Skip to content

Електроенергія подорожчає: в Раді розповіли, коли чекати новий тариф

Вже влітку в Україні планують підвищити тариф на електроенергію. Про це заявила народна депутатка та заступниця голови Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики Олена Мошенець в етері ICTV, пише сайт «Наше Місто».

За її словами, 44% атомної генерації та 19 енергоблоків теплових електростанцій було пошкоджено внаслідок ворожих атак. Олена Мошенець повідомила, що для відновлення енергосистеми потрібно майже 50 млрд грн.

«Зараз потрібно відремонтувати той енергетичний фонд, який був зруйнований. І максимально забезпечити запчастинами компанії», – сказала народна депутатка.

Мошенець наголосила, що наявність запчастин дасть енергетичним компаніям змогу швидко лагодити мережі та відновлювати виробництво електроенергії.

«У першу чергу, кошти потрібні для цього. Тому що ми бачимо, що тариф останніми роками не підвищувався, він залишався незмінним. Доведеться підвищувати тариф на електроенергію вже з червня», – додала вона.

За словами Олени Мошенець, наразі обговорюється питання щодо захисту побутових споживачів. Підхід має бути комплексним, щоб підвищення тарифу не було для них болючим.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: