Skip to content

Щоб урожай був щедрим: експерт з Дніпра розповів, які добрива корисні для рослин

Ксенія Куземко

Опади й талі сніги вимивають з ґрунту поживні речовини, і саме тому ранньою весною садові культури відчувають гостру нестачу макро- і мікроелементів. Заповнити дефіцит необхідних для інтенсивного розвитку компонентів рослинам допомагають добрива. Директор Інституту зернових культур НААНУ Владислав Черчель розкаже, які добрива треба використовувати на ділянці, аби врожай був якісним та корисним, пише «Наше місто».

Органічні добрива — добрива, що містять елементи живлення рослин переважно у формі органічних сполук Вони покращити якість ґрунту на кожній ділянці. Їх можна зробити й самим.

«На окремій ділянці повинне бути місце, де перегнивають різні органічні рештки. Це  в першу чергу може бути листя, невеликі гілки, органічні відходи окрім поліетилену з їжі. Коли закладається така компосна куча її час від час треба поливати і з цієї органіки дуже непоганий перегній виходить», – розповів Владислав Черчель.

Також можна використовувати і мінеральні добрива. Якщо їх в необхідній кількості вносити в ґрунт вони теж приносять користь. Якщо город знаходиться в селі то, як правило господарі тримають тварин, то найбільш краще вважається – це відходи від корови.

Окрім цього можна використовувати послід після птиці, але він концентрований. Його потрібно розбавляти, щоб зробити підкормку.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: