![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4354-994x662.jpg)
У нашому місті, яке розкинулося на двох берегах величної річки Дніпро, є чимало прекрасних місць для відпочинку. Деякі популярні, деякі – майже дикі, але це робить їх ще гарнішими і самобутнішими. Одне з таких місць є на правому березі Дніпра. Місцеві жителі називають його «наші Мальдіви» за схожість з цим райським куточком, повідомляє сайт «Наше місто».
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4328-994x662.jpg)
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4355-994x662.jpg)
Влітку тут дуже багато відпочивальників. І діти, і дорослі насолоджуються купанням в теплій прозорій воді, грають в спортивні ігри на піску. Влаштовують пікніки.
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4356-994x662.jpg)
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4364-994x662.jpg)
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4366-994x662.jpg)
Проте це неофіційна зона відпочинку, тому тут немає ні рятувальних постів, ні навісів, ні іншої пляжної інфраструктури.
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4367-994x662.jpg)
Зараз на «Мальдівах» ще зовсім мало людей. Водичка вже тепла, але не для всіх. Переважно купаються підлітки. Літній сезон ще тільки починається.
![Мальдіви в Дніпрі - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_4368-994x662.jpg)
Фото: Валерій Кравченко.
Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Відпочинок, Головне