Skip to content

Прикриваються “Новою Поштою”: у Дніпрі з’явилась нова шахрайська схема з виманювання грошей

Софія Танченко

Новини Дніпра: Шахраї виманюють гроші у дніпрян

У Дніпрі з’явилася нова схема шахрайства. Аферисти від імені «Нової Пошти» виманюють у довірливих містян особисті дані та гроші. Інформація про це почала активно поширюватися у соцмережах, передає «Наше місто».

Як працює схема

На сайтах ОLХ та Шафа аферисти знаходять свою жертву. Важлива умова, щоб в оголошені був вказаний номер телефону продавця (жертви). Далі з його допомогою зловмисники через соцмережі та популярні месенджери починають свою аферу.

Під прикриттям «Нової Пошти» шахраї пропонують жертвам оформити кур’єрську доставку через додаток. А щоб все виглядало правдоподібніше, надають скріншоти з липового сайту.

Вся суть афери в тому, що інтернет-злодії створюють посилання, на яке клієнт повинен перейти та залишити дані своєї картки. При цьому на картці у продавця має бути не менше 1000 грн. Також клієнту пропонують внести “фактичний баланс”, ніби такі “умови верифікації”.

Звісно, що на офіційному сайті «Нової Пошти» такої інформації немає.

Тож аби не стати жертвою шахраїв, краще не переходьте ні на які незрозумілі посилання, користуйтесь тільки офіційними додатками та не розголошуйте дані своєї картки.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: