Skip to content

Візьміть дітей у родину: у Дніпрі сестра і три братики шукають батьків

Батьківство – це безмежне щастя і разом з тим велика відповідальність. Нині багато дітей потребують влаштування у сімейні форми виховання. Кожному з них потрібні люблячі та турботливі мама і тато. У Дніпрі четверо дітей шукають саме таких батьків. Про це повідомляє сайт «Наше Місто»  з посиланням на Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради.

13-річна Вікторія – активна та контактна, відкрита для спілкування як з дітьми та дорослими, ввічлива та дружелюбна. У майбутньому дівчина мріє стати фотографом.

12-річний Ярослав – спокійний та вразливий. Хлопцю подобається збирати конструктор Лего. З дорослими спілкується згідно етичних норм. Ярославу подобається малювати та спілкуватися з сестрою і братами. Мріє стати кухарем.

8-річний Артем активний, неконфліктний та товариський. Хлопець завжди допомагає дорослим та добре спілкується з ними. З однолітками Артем доброзичливий, ніколи не свариться з іншими дітьми. Хлопчик закінчує 2 клас, йому подобається вчиться, особливо добре виходить математика. Він полюбляє конструктор Лего, ліпити та малювати. З сестрою та братами добре спілкується. Мріє стати електриком.

Богдану 5 років, він трохи замкнутий, але добрий та щедрий хлопчик. З однолітками грається в рухливі ігри. До дорослих ставиться з повагою, намагається виконувати інструкції. На заняттях активний. Має велику прив’язаність до старших братів та сестри. Він полюбляє конструктор Лего та цукерки.

Цій четвірці підійдуть такі сімейні форми виховання, як: опіка, дитячий будинок сімейного типу, прийомна сім`я, усиновлення. Допоможемо дітям знайти родину разом!

  • Вікторія – ОСК № 0154475
  • Ярослав – ОСК № 0221508
  • Артем – ОСК № 0301312
  • Богдан – ОСК № 0329686

Звертатися до управління служби у справах дітей Департаменту соціальної політики ДМР за тел. 066 973-22-76

Новини Дніпра: четверо дітей шукають батьків - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: