![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2031-994x662.jpg)
У Дніпропетровській області оголошено найвищий рівень небезпеки через підтоплення. Вода прибуває з кожним днем, і це дуже добре видно по знайомим нам локаціям. Так, за кілька діб кардинально змінилася ситуація на Монастирському острові. Там зараз вже затоплені дерев’яні доріжки, спеціальні металеві спуски у воду для людей з інвалідністю, рятувальна вишка, дерева і т.д., повідомляє сайт «Наше місто».
![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2024-994x662.jpg)
![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2026-994x662.jpg)
Крім того, у р. Дніпро спостерігається дуже сильна течія.
![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2080-993x662.jpg)
Люди, які прогулюються по зеленій зоні говорять, що ніколи в життя такого не бачили.
![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2078-994x662.jpg)
Вода прибуває і прибуває.
![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2066-994x662.jpg)
![Новини Дніпра: Монастирський острів у воді - Наше Місто](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/img_2041-994x662.jpg)
Фото: Валерій Кравченко.