Skip to content

Чому не можна називати сина на честь батька: прикмети та забобони

Серед факторів, які впливають на долю людини, ім’я грає далеко не останню роль. Воно може посилити її здібності, компенсувати слабкі сторони характеру. Поширені випадки, коли сина називають так, як і його батька. Але чи можна називати дитину на честь родича, дізнавався сайт «Наше Місто»  з посиланням на Ukr.Media.

Прикмети

У народі кажуть, що не можна називати хлопчика на честь тата, оскільки дитина може повторити долю батька. Якщо батька у житті часто переслідували неприємності, хвороби, фінансові труднощі, вважається, що син зіштовхнеться зі схожими проблемами.

Також не рекомендовано назвати малюка на честь батька і у разі щасливої долі останнього. Люди похилого віку стверджують: якщо двох представників з однієї родини назвати однаково, то й ангел-охоронець у них буде один. У разі несприятливої ситуації хранитель насамперед допоможе старшому, у результаті дитина може постраждати.

Також у народі кажуть, що двоє близьких людей з однаковим ім’ям поділяють одне енергетичне поле.

У результаті обидві людини слабшають, втрачають здатність протистояти належним чином зовнішнім негативним впливам. Оскільки енергетичне поле маленької дитини недостатньо сформоване, малюк не зможе чинити опір наврокам і наговорам, часто хворітиме.

Чи можна назвати дитину на честь померлого родича

Іноді батьки вирішують назвати малюка на честь родича, який пішов із життя, щоб зберегти пам’ять про людину в сім’ї. Називати дитину ім’ям померлого можна лише у випадку, якщо останній прожив довге, щасливе життя.

Малюк, названий на згадку про померлого, повторить життєвий цикл людини, що пішла. Не можна давати новонародженому ім’я родича, який рано помер або довго і тяжко хворів перед смертю.
Негативна енергетика близької людини в майбутньому негативно вплине на долю тезки: дитину переслідуватимуть невдачі.

Думка психологів

Малюк успадкує багато рис характеру батька і схильність до конкретних хвороб. Але незручно, коли у сім’ї дві людини з однаковими іменами. Кличеш одного, а відгукується інший.

Психологи вважають, що малюк з раннього віку не відчуватиме індивідуальності. У будинку постійно обговорюються ситуації, у яких фігурує ім’я старшого родича. Син, наслухавшись, рівняється на батька у прояві характеру та прийнятті рішень.

Це призводить до знецінення унікальних рис характеру дитини на батьківській особистості. Крім цього, велика ймовірність образи малюка на батьків через те, що не привласнили йому індивідуального імені.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: