![Новини Дніпра: Оперативна інформація ранок 15 квітня](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/04/photo_2023-04-13_21-30-54-1060x595.jpg)
Станом на ранок проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Всі підвищувальні насосні станції та насосно-фільтрувальні станції працюють у звичному режимі. Вони повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.
Жодних аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення не зафіксовано.
За минулу добу, 14 квітня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 29 засмічень на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 8 пошкоджень на мережах водопостачання.
За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.
Бригади КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.
Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.
Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи іншими послугами, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12