Skip to content

Як у Дніпрі реалізовується співфінансування програми ремонтів ОСББ та ЖБК

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Співфінансування програми ремонтів ОСББ та ЖБК

У вівторок, 21 березня, у рамках чергування по місту Ткаченко Святослав Миколайович, директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпропетровської міської ради, перевірив доручення міського голови Бориса Філатова з реалізації співфінансування програми ремонтів ОСББ та ЖБК, передає “Наше місто“.

В ході інспекції було перевірено один із будинків, який приймає участь у такій програмі – Житлово-Будівельний Кооператив № 351, в якому вже розпочалися ремонті роботи з відновлення м’якої покрівлі над трьома під’їздами.

Програма розвитку об’єднань ОСББ та ЖБК за співфінансуванням є важливою ініціативою, яка допомагає житловим об’єднанням отримувати фінансування для проведення необхідних ремонтів та реконструкцій у їх багатоповерхових будинках.

У рамках цієї програми ОСББ співфінансує всього 25% вартості робіт, тоді як інші 75% фінансує місто. Це дозволяє зменшити фінансове навантаження на ОСББ та забезпечити більш ефективне використання коштів.

Таким чином ОСББ та ЖБК не лише підтримують свій будинок в справному стані а й економлять свій час та кошти.

Цього року в програмі вирішили взяти участь понад 500 будинків, яким планується провести капітальні та поточні ремонти.

Для того, щоб дізнатися деталі участі у програмі та подати заявку на співфінансування, містяни мають змогу звернутися до департаменту з питань самоорганізації населення Дніпропетровської міської ради за телефоном: 063 340 9477.

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: