Skip to content

Легенди про підземні ходи у Дніпрі: чи справді під Палацом студентів ДНУ є стародавній тунель

Софія Танченко

Новини дніпра: Підземні ходи під Палацом студентів ДНУ

З побудови у Дніпрі палацу на території парку імені Шевченка наприкінці XVIII століття, починається історія сучасного міста. Однак ця територія протягом століть була заселеною. Більш того, саме з цим місцем пов’язана значна кількість легенд – починаючи з того, що тут побували у різні часи Заратустра та Апостол Андрій Первозваний, закінчуючи оповідями про давній монастир візантійців, що існував на межі першого та другого тисячоліть.

До того ж часу міські легенди відносять побудову під територією сучасних парку Шевченка та палацу студентів підземних ходів. Для чого це було нібито зроблено – загадка.

Журналісти “Наше місто” зустрілися з директоркою Палацу студентів ДНУ ім. О. Гончара Оксаною Рудковською щоб перевірити, чи дійсно легенди підкріплені історичними фактами.

Останні 30 років життя Оксани пов’язане з Палацом студентів. А тому вона дуже добре знайома з історією цієї місцини. Директорка закладу майже переконана, що міські плітки щодо існування прадавніх підземних ходів значно перебільшені.

Детальніше у нашому сюжеті.

Категорія: Відео, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: