Skip to content

ТОП регіонів України, де найдорожча оренда житла: на якому місці Дніпропетровщина

Ксенія Куземко

На вартість оренди в Україні дуже вплинула війна. Чим ближче до зони бойових дій, тим дешевше коштує знімати житло, про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на сайт Державної статистики.

Першість за вартістю оренди однокімнатних квартир утримує Закарпатська область, де оренда зросла втричі від 4 326 до 13 123 гривень,

Друге місце посідає Львівська область, де оренда квартири з однією кімнатою з грудня 2022 року зросла на 0,2% — до 10 996 гривень.

У Києві, який зараз посідає третє місце, орендувати житло взагалі стало дешевшим, оскільки ціни знизилися на 2,6% — до 7 438 гривень. Четверте та п’яте місця посідають Хмельницька (7 165 гривень) та Чернівецька області (7 095 гривень) відповідно.

Де найдешевша оренда

Дешево можна зняти житло, як і раніше, у прифронтових регіонах. Наприклад, у Херсонській області орендувати “однушку” можна лише за 2 905 гривень, у Запорізькій — за 2 862 гривень, у Сумській — за 2 687 гривень.

Вартість оренди житла в Дніпрі, як і в інших містах, залежить від багатьох різних чинників. Можна орендувати однокімнатну зі старим ремонтом і за 4-5 тисяч гривень, а можна знайти також однокімнатну в кращому стані за 12-17 тисяч гривень на місяць. Навіть в одному й тому самому районі міста ціни дуже відрізняються.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: