Skip to content

Відкрито реєстрацію на дніпровську платформу для підготовки до НМТ: коли стартує

Дніпровська онлайн-платформа для підготовки до Національного мультипредметного тестування (НМТ) — унікальний безкоштовний ресурс для учнів 11-х класів, створений за завданням міського голови Бориса Філатова комунальним підприємством «єДніпро». Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську раду.

Цього року платформу оновили та адаптували до нових вимог. Зокрема, йдеться і про записані відеоуроки від найкращих викладачів Дніпра за двома обов’язковими предметами (українська мова та математика), а також на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія). Нині вже можна реєструватися на платформі за посиланням. А навчання розпочнеться з 20 березня.

Новини Дніпра: стартувала підготовка до НМТ - Наше Місто

«Реєстрація на платформу відкрита для одинадцятикласників не лише Дніпра, а й усієї України. Торік мали 21 466 зареєстрованих учнів 11-х класів, із них 3 819 з Дніпра. Цього року очікуємо на більшу кількість. Відзняли і вже завантажили на платформу 176 відеоуроків та 1 500 тестів від найкращих викладачів нашого міста. Щотижня відкриватимемо їх для вільного доступу зареєстрованих. Тож закликаємо усіх 11-класників не відкладали реєстрацію, а зробити це вже зараз. Це гарна можливість цілком доступно, безкоштовно й якісно підготуватися до Національного мультипредметного тестування, аби показати гарні результати», — розповів під час брифінгу 15 березня директор комунального підприємства «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Артем Трапезніков.

Якщо виникли питання при реєстрації, то можна звертатися на гарячу лінію комунального підприємства «єДніпро» за номерами: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49 з 09:00 до 18:00 (з понеділка по четвер) та з 09:00 до 16:45 (у п’ятницю).

Категорія: Новини Дніпра, Освіта

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: