Skip to content

Ракетний удар по Дніпру: в яхт-клубі «Січ» розповіли про тяжкі наслідки для тварин (Відео)

Розтрощені вольєри та перелякані тварини. Внаслідок обстрілу Дніпра великих руйнувань зазнала територія зони відпочинку «Січ». Вибухова хвиля знесла притулок для собак у парку. Волонтери звертаються із проханням забрати тварин або допомогти у відновленні будок. Як сьогодні виглядає улюблене місце відпочинку дніпрян, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на 11 канал.

Навкруги – купа скла та уламків. Другу добу тут ліквідують наслідки обстрілу Дніпра. Цього разу росіяни поцілили по тваринах.

“Оце будиночок, в якому проживає страус Ему. Вибуховою хвилею повибивало вікна на обох поверхах”, – розповіла агрономка.

Окрім тварин на території перебував тільки охоронець. Чоловіка відкинуло вибуховою хвилею на декілька метрів.

«Він дуже злякався. Вранці перебував у стані шоку. Птахи дуже злякалися, які знаходяться на території», – повідомила агроном Інна Сидорка.

Павичі очікують, коли приміщення відремонтують та потроху оговтуються від шоку. Найбільше від атаки постраждали собаки. Місце, де вони живуть знищено вибуховою хвилею. Тварини вижили, але синці від уламків не дають їм забути про пережите.

«Навіть їсти не хотіли, такі були налякані. Ліза – собака військового, вона дуже нервувала. Її привезли з Бахмута, в неї у голові уламок. Це жах», – розповіла волонтерка Ольга Дудкіна.

Протягом доби як могли відновили житло собак. Волонтери просять небайдужих про допомогу, зробити це можна за телефоном: 067 721 34 44.

Подробиці дивіться у відео.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: