Skip to content

У Дніпрі запускають нові автобусні маршрути: куди курсуватимуть

Валерія Доброта

Новини Дніпра: Автобусні маршрути № 7К та № 48К - Наше Місто

У суботу, 11 березня, запрацюють нові комунальні автобусні маршрути № 7К та № 48К. Вони курсуватимуть у віддалені райони Дніпра, де не ходить електротранспорт. Автобус № 7К перевозитиме пасажирів від вул. Андрія Сахарова (Ігрень) до залізничного вокзалу. Він підсилить існуючий маршрут, який користується великим попитом серед дніпрян. Автобус № 48К курсуватиме від міської лікарні №20 до площі Старомостової. За його напрямком раніше не було міського громадського транспорту, а лише один приміський маршрут, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на департамент транспорту іінфраструктури Дніпровської міськради.

Новини Дніпра: Автобусні маршрути № 7К та № 48К - Наше Місто

У робочі дні на кожен з цих маршрутів виходитиме по 2 автобуси, а у вихідні – по 1 транспортному засобу. Приблизний інтервал руху – 1 година.

Точний розклад з’явиться 10 березня в Telegram-боті: https://t.me/rozklad_dnipro_bot

На маршрутах працюватимуть великі комфортні автобуси, які пристосовані для перевезення маломобільних груп населення. Ці транспортні засоби Дніпру передали Київ, Вінниця та представники місцевого бізнесу.

Вартість проїзду на комунальних маршрутах – 15 грн. Також діє пільговий проїзд та знижка для школярів за умови пред’явлення учнівського квитка.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: ,

Поділитися: