Skip to content

Міська влада Дніпра повідомляє: яка ситуація з теплом та водою на ранок 6 березня

Софія Танченко

Новини Дніпра: Яка ситуація з теплом та водою на ранок 6 березня

У зв’язку з проведенням аварійних робіт на підвищувальній насосній станції на просп. Пилипа Орлика знижено тиск на верхніх поверхах по пр. Богдана Хмельницького 2, 2а, 4 та просп. Пилипа Орлика 15, 15а, 17, 17а, передає “Наше місто“.

Ремонтні роботи комунальники розпочнуть з самого ранку. 

Водопостачання буде відновлено до кінця дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Наразі всі інші підвищувальні насосні станції працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.

Станом на 6:00 у Дніпрі у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.

Також у роботі всі районні, квартальні та будинкові котельні, а також тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго». Теплопостачання дніпрянам забезпечено в повному обсязі.

Станом на 6:00 знеструмлень об’єктів теплопостачання у Дніпрі не зафіксовано.

Аварійні ситуації на мережах теплопостачання відсутні.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

За минулу добу, 5 березня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 20 засмічень на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 14 пошкоджень на мережах водопостачання.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:   

(056) 732-12-12   

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12   

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: