Skip to content

Справжні магніти для грошей: астрологи назвали потенціальних мільйонерів за знаком Зодіаку

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Фінансовий гороскоп 2023

Астрологи назвали 3 знаки Зодіаку, які просто приречені бути багатіями. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на УНІАН.

Лев

Це – один з найбільш харизматичних знаків. Зазвичай, Лев намагається оточити себе тільки тими людьми, які можуть чимось допомогти в професійному плані, а такі люди часто самі знаходять Лева.

Він ніколи не обмежується тим, що вже має, його апетити не знають кордонів, що допомагає йому тримати себе в тонусі і завжди перебувати в пошуку потрібних зв’язків і нових шляхів до успіху. Це і є запорукою його успіху в фінансовому плані.

Телець

Мабуть, найбільш матеріальний знак. М’якість і деяка повільність не дозволяють Тельцю моментально отримати те, що він так жадає, проте цьому знаку властива неймовірна напористість і терпіння. Ці якості дозволяють Тельцю рано чи пізно отримати бажане.

Стрілець

Знак вогню, який не терпить ніяких обмежень, в тому числі і фінансових. У Стрільця немає сильної тяги до розкоші, але і жити скромно цей знак не звик. Якщо Стрілець розуміє, що знайшов справу, яка може принести великі гроші, він зробить все, щоб на нього обрушився фінансовий успіх.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: