Skip to content

Дніпровська міська влада інформує щодо ситуації з опаленням та водою на ранок 1 березня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ситуація з опаленням та водою на ранок 2.03

За повідомленням НЕК «Укренерго» на сьогодні, 1 березня, ліміти споживання електроенергії для Дніпропетровської області відсутні. Це означає, що відключень світла протягом дня у Дніпрі не буде. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Проте енергетики зазначають, що у випадку перенавантаження мереж можливі обмеження електропостачання згідно зі стабілізаційними графіками.

Просимо розумно споживати електроенергію та за можливості обмежити використання електроприладів або ж взагалі відмовитися від їхнього використання. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах та стабілізувати енергосистему.

За минулу добу, 28 лютого, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 33 засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 10 пошкоджень на мережах водопостачання. Найсерйозніше з них було на вул. Ламана, 17.

Станом на 6 ранку проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Всі підвищувальні насосні станції працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.

Аварійні ситуації на мережах водопостачання у місті не зафіксовані.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на ранок у Дніпрі у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.

Вночі через аварію на електромережі було зупинено роботу 1 будинкової котельні та 2 теплорозподільчих пунктів КП «Теплоенерго» по вул. Запорізьке шосе. Над усуненням проблеми працювала приватна енергопостачальна компанія.

Наразі робота будинкової котельні та ТРП відновлена. Теплопостачання мешканцям надходить без проблем.

Станом на ранок всі районні, квартальні та будинкові котельні, а також теплорозподільчі пункти КП «Теплоенерго» в роботі. Теплопостачання дніпрянам забезпечено в повному обсязі.

Аварійні ситуації на мережах теплопостачання відсутні.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:  

(056) 732-12-12  

(095) 732-12-12  

(096) 732-12-12  

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: