Skip to content

Пильнували, щоб точно щось купила і не втекла: соцмережі Дніпра збурило туалетне питання в кафе

Валерія Доброта

Чи повинні пускати в туалет в кафе - Наше Місто

Немає нічого більш природнього, чим необхідність сходити в туалет, коли цього потребує організм. Це базова потреба людини. Але не завжди під рукою є громадська вбиральня. Особливо це актуально для спальних житломасивів. І тоді перше, що приходить на думку, – зайти в найближче кафе. Проте у Дніпрі, як і в інших містах України, вбиральні є далеко не у всіх закладах громадського харчування. А у тих, де вони є, не дуже хочуть пускати відвідувачів, які нічого у них не купують. Така історія трапилася з жителькою ж/м Покровський, яку пустили в туалет тільки після обіцянки зробити замовлення, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Фейсбук-спільноту «Актив ж/м Парус (Дніпро)».

Чи повинні пускати в туалет в кафе - Наше Місто

«Мене пустили тільки після відповіді, що я ще вирішую щодо замовлення, та пильнували мене, щоби точно щось купила і не втекла.

Зазвичай я туди заходила, щоб щось узяти з собою та не залишалася навіть у приміщенні, але, зайшовши учора по делікатному питанню, було дуже неприємно знаходитися під «конвоєм» дівчини-касира та ловити косий погляд на виході, бо я так нічого і не придбала», – розповіла жінка.

У коментарях до цього посту мешканці Покровського пишуть, що така практика закладів дуже розповсюджена. Дуже важко знайти такий, куди тебе пустять при необхідності без зайвих питань.

Що говорить закон

Відповідно до вимог відносно рівня обслуговування споживачів, в закладах громадського харчування різних типів і класів незалежно від форм власності мають бути вбиральні. Проте українськими законами безпосередньо не передбачено, що людина може просто зайти у будь-яке кафе, бар або ресторан і скористатися туалетом. Все — на совісті власника.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: