Skip to content

Від щастя не втекти: астрологи назвали знаки Зодіаку, мрії яких здійсняться

Олена Завгородня

Астрологи назвали знаки Зодіаку, представниці яких будуть особливо успішними наступного тижня – у період до 5 березня. Йдеться про два знаки Зодіаку. Народжені під цими знаками жінки отримають шанс домогтися бажаного. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Уніан.

Кому скоро пощастить

Стати кращою версією себе у зазначений період має вийти у жінок-Раків. Для цього представницям даного знака необхідно випромінювати силу, впевненість і свою чарівність. Тільки у такому випадку вони отримають шанс на успіх у будь-якій сфері життя. І це при тому, що наступного тижня їх дві основні планети будуть слабкими. У зв’язку з цим астрологи радять Ракам не витрачати свою дорогоцінну енергію, а також скептично ставитися до сумнівних пропозицій.

Втілити свої мрії у реальність наступного тижня вийде у жінок-Тільців. Головна умова – бути відповідальними і в міру напористими. У зазначений період їхніми кращими «друзями» повинні стати стриманість, дисциплінованість та уважність. Саме ці якості допоможуть їм домогтися бажаного результату і стати щасливішими.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: