Skip to content

У Дніпрі мешканці лівого берега залишились без води через незаконну споруду

Ксенія Куземко

Відучора мешканці двох багатоквартирних будинків по вулиці Калиновій залишились без водопостачання. Як з’ясували комунальники, водогін пошкодила незаконно встановлена бетонна споруда. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на Дніпро оперативний.

На місце аварії оперативно прибули працівники КП “Дніпроводоканал” та з’ясували, що причина пошкодження водогону – незаконно збудована бетонна споруда.

«Зараз знаходимось по вулиці Калиновій, 45. Проводимо аварійно-відновлювальні роботи на водогоні діаметром 100 мм, задіяно 6 одиниць спецтехніки та 1 аварійна бригада АНД району. Зараз знаходиться два будинки без води – це 45 та 49 будинок по вулиці Калиновій. Наразі, у нас є перешкода, із-за забудови нової пошти, яка не узгодила з міською радою та з КП водоканалом і на наших сітях вони збудували дану споруду, яка продавила нам нашу трубу», – розповів представник КП “Дніпроводоканал” Ян Майдан.

Аби дістатись до місця пошкодження водогону комунальникам спочатку потрібно демонтувати незаконно встановлену споруду, а вже потім виконувати ремонтні роботи.

Проблемну ділянку також обстежили спеціалісти Управління контролю за благоустроєм міста.

“На даний час підприємством КП “Дніпроводоканал” виконується частковий демонтаж бетонної споруди, яка була тут збудована незаконно. Нашим підприємством був виписаний припис на надання дозвільних документів, а також буде потім складений адміністративний протокол”, – розповів головний спеціаліст КП “Управління контролю за благоустроєм міста” Сергій Іванін.

Як тільки пошкодження буде знайдено, комунальники обіцяють оперативно ліквідувати аварію та повернути людям водозабезпечення. А ця ситуація стала яскравим прикладом того, як незаконні споруди можуть залишити людей не невизначений термін без благ цивілізації.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: