Skip to content

Весілля попри війну: Дніпропетровщина перша в Україні за кількістю шлюбів   

Олена Завгородня

Кохання переможе війну. І це підтвердили РАЦСи Дніпропетровщини. За час воєнного стану в органах державної реєстрації актів цивільного стану в області кількість зареєстрованих шлюбів збільшилась на тисячі. Регіон навіть побив рекорди України. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на ДніпротВ.

Без пишної церемонії, смокінгу та весільної сукні. Анастасія та В’ячеслав вирішили зареєструвати своє кохання у Дніпровському РАЦСі. Молодята кажуть, війна згуртувала їх ще більше.

«Нема перешкод для нашого кохання. Війна – це не перепона. Якщо кохаєте, не чекайте, тому що буває що ви хочете розписатися, потім одна проблема друга, не повинно бути для цього ніяких проблем», – каже щаслива наречена Анастасія.

Пів року тому молодята познайомились у супермаркеті. Згодом В’ячеслав пішов на фронт. На війні чітко вирішив, без коханої жити не може та зробив пропозицію. І вже за кілька днів приїхав одружуватись.

«Є такі моменти, коли не буде можливості перечекати, воно може закінчитися, треба робити все та зараз і прямо у цю секунду, якщо надумав треба робити», – упевнений В’ячеслав.

За рік війни уряд спростив порядок укладання шлюбу.  Одружуватися можна набагато швидше та за різними формами: онлайн та заочно за наявності завіреної керівником заяви.

Дніпропетровська область зайняла перше місце в Україні щодо державної реєстрації шлюбу.

«Більшість наречених приходили до нашого відділу, були військові збройних сил України, або чоловіки, які призивались на військову службу. Хол був переповнений громадянами, дуже переповнений. Реєстрація шлюбу відбувалась одна за одною. Але не було, можна сказати, радощі в очах наречених, був сум, розгубленість, здавалося, що вони начебто поставили крапку у мирному житті і потім вже йти та захищати свою батьківщину, свою родину. Багато було переселенців», – повідомила начальниця центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Дніпрі Валерія Сагайдак.

Загалом за час воєнного стану у Дніпропетровських РАЦСах зареєстрували шлюби 26524 пари. Майже на 8 тисяч більше ніж торік.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: