Skip to content

Сальмонела та пестициди: в Україну завезли отруйне м’ясо та цитрусові

Аліна Рудич

Новини Дніпра: В Україну завезли отруйне м’ясо та цитрусові

На прилавках українських магазинів можуть бути отруйні цитрусові та курятина з сальмонелою. Лайми з неавторизованою речовиною завезли з Бразилії, м’ясо – з Польщі. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Держпродспоживслужбу.

Неавторизована речовина диметоат може бути у лаймах, що експортувались з Бразилії (експортер: Brasfresh Importacao E Exportacao LTDA, Brazil; оптовик: Anaco Greeve International, Netherlands) до України (одержувач: ТзОВ «ТС ПЛЮС», вул. Краснова, 24, м. Київ).

Salmonella enterica ser. Enteritidis виявлена у курячому м’ясі (ММО), що експортувалось з Польщі (виробник: Drobiowo.Pl Mariola Krysiak, Poland; постачальник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

Держпродспоживслужба попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність територіальні управління Держпродспоживслужби.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: