Skip to content

Кохання не знає меж: на Закарпатті 20-річна дівчина чекає дитину від літнього переселенця, якому надала прихисток

Ксенія Куземко

20-річна Моніка Кадар з закарпатського Хусту прихистила в себе вдома 60-річного переселенця з Маріуполя Павла Гладковського. А через три місяці вийшла за нього заміж. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на «Карпатський об’єктив».

Дівчина розповіла, що від початку повномасштабної війни планувала прийняти у себе вдома якусь родину із зони бойових дій, адже проживала сама у великому будинку.

Спочатку у неї жила молода мама з двома дітьми з Київщини. Коли у столиці стало більш спокійно, вони повернулися додому. Потім дівчина прихистила одну бабусю з Херсонщини, яка згодом виїхала за кордон.

«Третім був Павло. Він приїхав у травні. Із палаючого міста його вивезли сусіди. В машині була вагітна жінка, і їх не дуже перевіряли. Сам Павло мав поранення і йому потрібна була медична допомога, тож через блокпости проїхали більш-менш спокійно», – зазначає жителька Хуста.

Сам чоловік розповідає, що виїжджав з Маріуполя з уламковим пораненням плеча. Будинок, у якому він мешкав, стерто з лиця землі. Тому повертатися йому нікуди.

Спочатку чоловік жив у Запоріжжі, а потім у Львові. Пізніше волонтери запропонували йому переїхати на Закарпаття, адже там з’явилося вільне місце.

Чоловік пригадує, коли вперше побачив Моніку, то й не міг подумати, що між ними виникнуть стосунки. До молодшої на 40 років дівчини він ставився спочатку, як до доньки.

Друзі та рідні дівчини на стосунки із набагато старшим чоловіком відреагували з нерозумінням.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: