Skip to content

Перевірка стійкості: біля постраждалого від ракетного удару будинку на Перемозі вивчають ґрунти

Валерія Доброта

Перевірка стійкості: біля постраждалого від ракетного удару будинку на Перемозі вивчають ґрунти - Наше Місто

У будинку на ж/м Перемога, який постраждав від влучання ракети рф, продовжують проводити комплекс необхідних заходів, аби у подальшому демонтувати ту частину, що не підлягає відновленню. Нині там розпочали геологічне дослідження – бурять свердловини, щоб визначити стійкість постраждалого будинку, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу Дніпровської міськради.

 Перевірка стійкості: біля постраждалого від ракетного удару будинку на Перемозі вивчають ґрунти  - Наше Місто

«Усі аварійні конструкції тут вже розібрані і вивезені. Зроблено технічний звіт (експертиза) цього будинку. Нині обстежують ґрунти під будинком. Відповідні розрахунки дозволять спрогнозувати, як може поводитися будівля у майбутньому, враховуючи відсутність її частини. Підрядна організація виконує роботи методом буріння свердловин. Результати дослідження, технічний звіт — усе передамо до проєктної організації, яка прорахує і виконає демонтаж пошкодженої частини будинку, що не підлягає відновленню», — розповів директор департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Владислав Грицай.

 Перевірка стійкості: біля постраждалого від ракетного удару будинку на Перемозі вивчають ґрунти  - Наше Місто

Згадане геологічне дослідження виконує Інститут інженерно-технічних та геологічних вишукувань. За словами його інженерки-геологині Олени Кузнецової, зараз активно проводиться буріння свердловин, проєктна глибина яких 20 метрів, аби потім взяти проби ґрунтів для вивчення: «Серед іншого звертатимемо увагу на тип ґрунту, його консистенцію, різні характеристики й фізико-механічні властивості. Усе це вивчатимемо у спеціальній лабораторії».

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: