Skip to content

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Ксенія Куземко

Дніпровська міська влада інформує: оперативна ситуація станом на 18:00

Станом на 18:00 у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції, аварійні ситуації на цих об’єктах відсутні, пише «Наше місто».

На цей час в роботі і всі об’єкти теплопостачальних підприємств міста: КП «Коменергосервіс»  та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують  ці теплопостачальні підприємства.

У КП «Теплоенерго»  на цей час всі котельні в роботі. Знеструмлена лише одна будинкова котельня по вул. І. Акінфієва. Там енергетики проводять роботи на лінії. Тимчасово без тепла один будинок.

Комунальні служби Дніпра завершують роботу за 20 заявками жителів міста про засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також за 8 зверненнями про пошкодження на мережах водопостачання.

Зокрема, на звернення мешканців будинків 25-27 по вул. Данила Галицького про затоплення підвалів вказаних будинків КП «Дніпроводоканал» виконує аварійно-відновлювальні роботи на водогоні Д 600 мм для ліквідації вищезазначеної проблеми.

Роботи проводяться без відключення водопостачання.

Задіяна бригада Новокодацького району та 6 одиниць спеціальної техніки.

Ще тривають роботи по просп. Сергія Нігояна, 42, Д-600 мм із землі та по вул. Королеви Єлизавети II, 18 (припинено водопостачання на вул.Королеви Єлизавети II,18,20,24).

Завершено роботи по пров. Крушельницької, 12, подачу води на ж/м Лівобережний-2 відновлено.

Комунальники також уже виконали аварійні роботи і по вул. Ніла Армстронга, 2, водопостачання вулиць Ніла Армстронга та Генерала Пушкіна відновлено.

Також з водою уже жителі вул. Ярославни, 33, за цією адресою також завершено ремонтні роботи.

На цей час аварійно-сервісною службою обслуговуючої організації проводяться роботи просп. Гагаріна, 145, через це перекрито подачу тепла на цей будинок.

Комунальники докладають максимальних зусиль, аби якнайшвидше завершити роботи на всіх об’єктах.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть оперативно та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

  • (056) 732-12-12 
  • (095) 732-12-12 
  • (096) 732-12-12 
  • (073) 732-12-12

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: