![Новини Дніпра: Дзеркальна дата 20.02](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-20_07-58-49-1060x595.jpg)
20 лютого – одна з дзеркальних дат цього року. До того ж, молодий місяць перебуватиме у Рибах. Енергія Риб сприяє очищенню, звільненню та трансформації. Що треба, а що категорично не можна робити в цей день, розкажуть журналісти сайту “Наше місто”.
Цикл, що розпочнеться 20 лютого, сприятливий для творчих людей зі сфери культури та мистецтва у найширшому розумінні — від візажистів до творців проєктів, акторів, письменників, психологів та соціальних працівників.
Цей молодий місяць посилить інтуїцію, допоможе розкрити надздібності, вирішити глибоко особисті питання.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/02/25b411bc442f4d89830cd95d001a5e29-1060x596.jpg)
Цей день буде дуже яскравим, незабутнім і неодмінно принесе натхнення. Однак необхідно підготуватися до того, що в особистому житті багато що зміниться протягом місячного циклу.
Що не можна робити 20 лютого
- Відмовтеся від самоаналізу та глибинних з’ясувань своїх вчинків у минулому.
- Не сваріться
- Не провокуйте сварки
- Не говоріть неприємні слова іншим людям