Skip to content

Дніпровська міська рада інформує: оперативна ситуація станом на 14:00

Олена Завгородня

Протягом дня комунальники Дніпра працюють не покладаючи рук, без зупинок та відпочинку. Все, аби якомога швидше вирішити всі аварійні ситуації та забезпечити містянам повноцінну подачу комунальних послуг. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську раду.

Протягом 2-х годин працівники КП «Теплоенерго» проводили роботи на тепломережі на вул. Велика Діївська. Через це могли бути перебої з теплопостачанням у мешканців ж/м Покровський та Червоний Камінь. Наразі всі роботи завершені.

Бригада з ремонту каналізаційних споруд КП «Дніпроводоканал» проводить прочистку каналізаційного колектору по вул. Гладкова, 43. Крім бригади комунальників, в роботах задіяні також дві одиниці спеціальної техніки.

Комунальники вже дістали з каналізаційних мереж купу каміння та ганчір’я. Саме через це і сталося засмічення труб. Роботи з прочистки ще тривають.

Станом на 14:00 продовжуються роботи в будинковій котельні КП «Теплоенерго» по вул. Архітектора Дольника. Працівниками КП тимчасово призупинена подача тепла на 8 будинків за наступними адресами:

 • вул. Вернадського, 35 та 35А;
 • вул. Архітектора Дольника, 2/4, 5, 9, 14А.

Всі роботи завершать до кінця дня. Після цього подача тепла буде відновлена.

Станом на 14:00 для проведення робіт на внутрішньобудинкових мережах на просп. Богдана Хмельницького, 119, на прохання ЖЕКу припинено водопостачання за такими адресами:

 • просп. Богдана Хмельницького, 119;
 • вул. Казакевича, 1, 2.

Також проводяться аварійно-відновлювальні роботи та припинено водопостачання у будинках № 29-31 по вул. Паторжинського.

Водопостачання за цими адресами відновлять до кінця дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Всі підвищувальні насосні станції у Дніпрі працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.

Наразі у Дніпрі у звичному режимі працюють всі районні, квартальні та будинкові котельні, а також тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго». Також в роботі всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП.

Знеструмлень котелень та тепло-розподільчих пунктів не зафіксовано.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 

 • (056) 732-12-12 
 • (095) 732-12-12 
 • (096) 732-12-12 
 • (073) 732-12-12

Також заявки щодо проблем з теплопостачанням чи водопостачання можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  

 • (095) 816-39-11  
 • (093) 261-32-25  
 • (063) 402-79-56  
 • (063) 681-61-82  
 • (068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: