Skip to content

В Україні хочуть штрафувати водіїв, які неправильно возять тварин

Ксенія Куземко

В Україні хочуть штрафувати водіїв, які неправильно возять тварин

Нещодавно у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект, який передбачає штрафи за порушення правил безпечного перевезення тварин у автомобілях. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на rada.gov.ua.

Відповідні зміни передбачено у законопроекті №9016. У документі сказано, що водії та пасажири часто тримають десь на руках собак невеликих порід, що значно підвищує ризик виникнення ДТП.

Відсутність надійних кріплень або спеціальних засобів для перевезення тварини може призвести до того, що при аварії на швидкості 50 км/год собака вагою 25 кілограмів полетить уперед із силою удару близько 0,7 тонни.

Законопроект передбачає, що тварин доведеться перевозити у такий спосіб, щоб вони не заважали керувати транспортним засобом. Водночас у самому документі чіткого порядку перевезення тварин поки не визначено.

При цьому пропонується запровадити адміністративну відповідальність. Для початку це буде штраф 510 гривень, а якщо водій вчинить правопорушення повторно протягом року, то штраф зросте до 850 гривень.

В Україні хочуть штрафувати водіїв, які неправильно возять тварин

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: