Skip to content

Дніпровська міська рада інформує про ситуацію з опаленням та водою на ранок 16 лютого

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ситуація з водою та опаленням 16 лютого

16 лютого НЕК Укренерго з 00:00 до 24:00 проводить заміри потужності споживання електрики у нашій області, аби визначити актуальні показники електроспоживання. Вони необхідні для визначення коректних лімітів під час застосування графіків. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Станом на ранок у Дніпрі лікарні та соціальні об’єкти забезпечені теплом та водою.

Напередодні, у КП «Теплоенерго» були знеструмлення тепло-розподільчого пункту (ТРП) на понад три години. Районні, квартальні та будинкові котельні підприємства  були в роботі

Котельні та тепло-розподільчі пункти  КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро» протягом минулої доби працювали без відключень.

Станом на 06:00 сьогоднішнього дня у місті працюють всі об’єкти всіх трьох теплопостачальних підприємств міста: КП «Теплоенерго», КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують ці теплопостачальні підприємства.

На цей час працюють всі підвищувальних насосних станціях(ПНС).

Щодо робіт за заявками жителів міста.

Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» за минулу добу очистили 31 засмічення на каналізаційних мережах водовідведення, а також усунули 15 пошкоджень на мережах водовідведення.

Серед ключових:

– просп. Героїв, 4Д, Д-500 мм із колодязя;

– вул. Канатна, 60, Д-900 мм із колодязя.

Завершено роботи на пошкодженні водопроводу Д 200мм, по вул. Володимира Винниченка,5. Аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» невпинно працюювали на об’єкті два дні. Роботи проводилися з обмеженням водопостачання у декількох будинках по вул. Володимира Винниченка, буд. 1-5. Було задіяно 4 одиниці спеціальної техніки. Напередодні водопостачання було відновлено.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал» також  будуть працювати на ліквідації засмічень на мережах водовідведення та виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:   

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12    

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: