Skip to content

ІНТЕРПАЙП оголошує про підвищення зарплати працівникам з 1 березня

Валерія Доброта

ІНТЕРПАЙП оголошує про підвищення зарплати працівникам з 1 березня

Попри війну з 1 березня ІНТЕРПАЙП підвищує зарплату для всіх категорій працівників. В середньому оклади зростуть на 15%, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу компанії.

Підвищення стосуватиметься персоналу робітничих спеціальностей заводів у Дніпрі, Нікополі та Новомосковську. Окрім того, буде підвищено оклади лінійних керівників на виробництві, а також інженерів, фахівців і керівників українського офісу компанії. В середньому оклади виростуть на 15%.

ІНТЕРПАЙП оголошує про підвищення зарплати працівникам з 1 березня

Андрій Коротков, генеральний директор ІНТЕРПАЙП:

“Майже рік ми живемо і працюємо в умовах повномасштабної війни. Із такими труднощами у логістиці та забезпеченні виробництва компанія зіштовхнулася вперше. Проте ІНТЕРПАЙП доклав максимум зусиль, аби перебудувати роботу. Нам вдалося вберегти позиції на експортних ринках, ми продовжуємо працювати зараз. Працюємо попри артилерійські обстріли, ракетні удари, ліміти на електроенергію. При цьому з перших днів вторгнення компанія надає всебічну підтримку працівникам у лавах ЗСУ; допомагає армії та медикам; допомагає співробітникам, чиє майно постраждало від обстрілів; в повному обсязі сплачує податки та забезпечує виробництво усім необхідним. Наша робота – заслуга кожного працівника ІНТЕРПАЙП, усіх, хто продовжує виконувати обов’язки на своїх робочих місцях. Задля підтримки працівників та їх родин компанія ухвалила рішення підвищити заробітну плату з 1 березня попри війну. Продовжуємо тримати економічний фронт!”.

ІНТЕРПАЙП оголошує про підвищення зарплати працівникам з 1 березня

Востаннє ІНТЕРПАЙП підвищував заробітну плату незадовго до повномасштабного вторгнення – в жовтні 2021 року. У 2021 році зарплата виробничого персоналу зросла в середньому на 20%. У перші дні війни ІНТЕРПАЙП достроково виплатив зарплату всім працівникам, а протягом року виплачував заробітну плату вчасно, без затримок, і в повному обсязі.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: