Skip to content

Як працює Пункт незламності в центрі позашкільної освіти в Дніпрі на Новосільній

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Пункт незламності на Новосільній, 19А

За дорученням міського голови Дніпра Бориса Філатова чергова по місту, директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар‘я Біла подивилася, наскільки готовий до відключень електропостачання Пункт незламності, розташований у будівлі позашкільного навчального закладу на вулиці Новосільній, 19а, пише “Наше місто“.

Пункт вміщує близько 50-80 осіб та також готовий прийняти людей з домашніми улюбленцями.

«Тут є все необхідне, що має бути в Пункті незламності. Є і генератор для того, щоб живлення було у разі відключення його у частині міста. Також тут є запас води, можливість підзарядки гаджетів в достатній кількості, є у нас також окрема кімната для матері та дитини з певним запасом дитячого харчування, засобів дитячої гігієни», – розповідає Дар‘я Біла.

Особливість цього пункту в тому, що тут є й укриття на випадок повітряної тривоги. У разі необхідності з першого поверху можна переміститись на мінус перший. Там теж облаштований Пункт незламності.

Новини Дніпра: Пункт незламності на Новосільній, 19А

Загалом, пункт відповідає усім нормам та стандартам, тут люди можуть отримати послуги та речі першої необхідності, а також просто перевести дух у спокійній атмосфері.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: