Skip to content

Гряде найгарячіший час, після 24 лютого буде черга ЗСУ: відомі експерти про надважкі 10 днів для України

Ксенія Куземко

Військові аналітики спрогнозували сценарії розвитку подій на фронті до 24 лютого та безпосередньо цього дня. Про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на ТСН.

За словами військово-політичного оглядача групи “Інформаційний спротив” Олександра Коваленко, до 24 лютого буде зростати напруження по всій лінії фронта, але поки що про наступ не йдеться, а саме про напруження: кількість обстрілів, імітацію наступальних та штурмових дій.

«Наступальні дії російські окупанти на сьогоднішній день можуть повноцінно реалізовувати тільки на донецькому плацдармі», – розповів він.

За словами Коваленка, на Запорізькому плацдармі російські окупанти не здатні вести наступальних дій, виключно оборонні. Вони можуть імітувати в напрямку Оріхова та Гуляйполя, але не більш того. Щодо Луганщини – вони спробують вести наступальні дії з-під Сватово, а також Кремінної.

«Можемо казати, що повноцінні наступальні дії до 24 лютого каталізуються в першу чергу в Донецькій області. По іншим напрямкам вони досить сумнівні», – вважає Олександр Коваленко.

Також він додав, що росія не зможе повторити того, що було 24 лютого 2022 року.

Військовий експерт Олег Жданов не виключає, що масований ракетний обстріл росіяни зможуть здійснити після 20 лютого.

“Якщо казати про можливий масований обстріл, то раніше вони технічно не можуть підготуватись. Через 10-14 днів можемо очікувати на наступний масований обстріл, – припускає Олег Жданов. – Це може збігтися з датою повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. Думаю, що до цієї дати вони і будуть підтягувати ракети”.

Гряде найгарячіший час, після 24 лютого буде черга ЗСУ: відомі експерти про надважкі 10 днів для України

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Поділитися: