Skip to content

Народний депутат Дмитро Кисилевський оприлюднив піврічний звіт про роботу в Раді та у виборчому окрузі на Лівому березі Дніпра

Кисилевський оприлюднив піврічний звіт - Наше Місто

36% звернень громадян у приймальню народного депутата України Дмитра Кисилевського стосуються житлово-комунальних проблем, 16% – облаштування свердловин з водою, 15% – пенсійні питання та соціальні послуги. Такі дані оприлюднені у піврічному звіті народного депутата, який він оприлюднив напередодні.

Згідно зі звітом, основними напрямками роботи в окрузі стали облаштування свердловин з водою, які стали в нагоді тисячам дніпрян під час обстрілів. А також допомога ЗСУ, в тому числі волонтерська робота і проекти із залучення жителів лівого берега до підтримки сил оборони, зокрема дитячий проект розмальовки пряників для наших воїнів і “В’язальний батальйон”.

У Верховній Раді за звітний період Дмитро Кисилевський, який є заступником голови економічного комітету Парламенту, подав 4 законопроекти, відвідав 100% засідань. Загалом, нардеп є автором та співавтором 74 законопроектів та проектів постанов. Більшість ініціатив спрямована на розвиток української промисловості. Зокрема, це локалізація (вимога української складової при державних закупівлях товарів машинобудування), індустріальні парки, розвиток космічної, металургійної і інших переробних і високотехнологічних галузей.

“Я обіцяв дніпрянам повну прозорість своєї роботи, тож кожні півроку публікую звіти. В умовах війни відповідальність народних депутатів значно вища, ніж у мирний час. Люди мають знати, чим займається їх депутат, і завжди мати змогу звернутись за допомогою”, – відзначив Дмитро Кисилевський.

Депутат принагідно закликав дніпрян цікавитись звітами усіх обранців, яких мешканці міста делегували в різні органи влади.

Ознайомитись зі звітом народного депутата України Дмитра Кисилевського можна за посиланням:https://kysylevskyy.dp.ua

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: