Skip to content

Магічна сила лаврового листа: чому цю спецію кладуть у гаманець

Олена Завгородня

Лавровий лист точно є на кухні у кожному домі. Ми звикли використовувати його для приготування їжі, проте на цьому корисні властивості продукту не закінчуються. З давніх давен вважалося, що такі листочки приваблюють у дім грошові потоки, тому для покращення фінансової ситуації у сім’ї корисно носити лавровий лист у гаманці. Про це повідомляє сайт «Наше Місто».

Наші предки вірили, що листя лавра благородного допомагає людині здобути підтримку вищих сил. У Древній Греції ця рослина була символом мужності та волі до перемоги, саме тому на голову переможця одягали лавровий вінок.

Але зберігати лавровий лист у гаманці для залучення грошей потрібно правильним чином. Перед тим, як покласти такий талісман поруч з вашими грошима, варто провести спеціальний ритуал. Без нього талісман не матиме потрібної сили для притягнення грошей.

Як зберігати лавровий лист у гаманці

Для проведення ритуалу знадобиться один або декілька лаврових листочків – вони повинні бути гладенькими і мати рівну поверхню. Також варто обирати ті листки, які не мають пошкоджень.

Також варто звернути увагу на колір вашого гаманця – найбільш «грошовими» кольорами є коричневий, чорний, зелений і червоний. Варто обирати гаманці саме таких кольорів, тоді це посилить дію «лаврового талісману».

У гаманці не варто зберігати старі чеки або кредитні картки, якщо на них є борги. Якщо ви звикли носити у ньому банківські картки, то це мають бути такі, баланс на яких позитивний. Також у гаманці не повинні бути фотографії людей, адже це може перебити енергетику і віднадити грошовий потік.

Купюри у гаманці повинні бути розташовані у правильній послідовності. Коли ви відкриваєте його, найближче до вас мають бути купюри найменшого номіналу, позаду – найбільшого.

Саме поруч з купюрами потрібно класти лавровий лист. Але недостатньо просто взяти і покласти туди один або кілька листочків – перед цим варто дотримуватися ритуалу. Спочатку візьміть листочки у долоні, трішки їх потріть, щоб вони перейняли вашу енергетику. Після цього крапніть на них кілька крапель апельсинової або м’ятної ефірної олії.

Далі потрібно загорнути листочки у серветку червоного кольору і тоді вже покласти у гаманець до грошей. При цьому потрібно сказати фразу «Гроші до грошей, достаток до достатку».

Якщо дотриматися процедури і зробити все правильно, то лавровий лист у гаманці запустить механізм, який приваблюватиме потоки грошової енергії.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: