Skip to content

Дніпровська міська влада інформує про ситуацію з опаленням та водою на ранок 13 лютого

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Ситуація з водою та опаленням ранок 15 лютого

Станом на ранок у Дніпрі у звичному режимі працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро». Теплом забезпечені всі будинки, які обслуговують котельні та тепло-розподільчі пункти цих КП. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Наразі всі районні, квартальні та будинкові котельні, а також тепло-розподільчі пункти КП «Теплоенерго» в роботі. Теплопостачання дніпрянам забезпечено в повному обсязі.

Знеструмлень об’єктів теплопостачання у Дніпрі не зафіксовано.

Станом на ранок аварійні ситуації на мережах теплопостачання відсутні.

Водопостачання

За минулу добу, 12 лютого, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 28 засмічень на каналізаційних мережах водовідведення, а також ліквідовано 22 пошкодження на мережах водопостачання. Найсерйозніші з них:

  • вул. Будівельників;
  • вул. Войцеховича;
  • вул. Коцюбинського.

Станом на ранок проблеми з водопостачанням у Дніпрі відсутні. Всі підвищувальні насосні станції працюють та повністю забезпечують подачу води у будинки дніпрян.

 Після напруженої та безперервної роботи аварійна бригада КП «Дніпроводоканал» завершила ремонтні роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Комунальники замінили близько 150 метрів старих металевих труб на нові поліетиленові. Водопостачання у мешканців будинків № 1-50 по вул. Яна Гуса – відновлено.

Наразі жодних аварійних ситуацій на мережах водопостачання та водовідведення не зафіксовано.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо-, та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені і теплом, і водою.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:   

(056) 732-12-12   

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12    

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: