Skip to content

Оперативна інформація від міської влади Дніпра: де немає води та тепла станом на 14:00

Ксенія Куземко

За повідомленням приватної енергопостачальної компанії ДТЕК наразі у Дніпрі діють екстрені відключення електроенергії. Графіки стабілізаційних відключень наразі не застосовують, пише «Наше місто».

Станом на 14:00 через екстрені відключення електроенергії зупинено роботу будинкових котелень та тепло-розподільчих пунктів (ТРП) КП «Теплоенерго» за наступними адресами:

  • вул. Березинська, Янтарна, Калинова, Софії Ковалевської, пров. Крушельницької, Фестивальний;
  • вул. Мольєра, Полонської-Василенко, Кільченська;
  • вул. Берегова, Передова, Детальбудівська, Універсальна;
  • пров. Брянський, пл. Новокодацька, Трудова.

Робота котелень та ТРП буде відновлена після подачі на них електроенергії.

Вже запущена робота районної котельні по вул. Князя Володимира Великого. Після відключення електроенергії котельню перевели на роботу від генератора. Наразі вона подачу електроенергії на котельні вже відновлено. Котельня працює у звичному режимі.

Також відновлено подачу напруги на районну котельню на просп. Слобожанський. Працівники КП «Теплоенерго» почали запуск котлів, але наголошують – котельні потрібен певний час, аби увійти в нормальний режим роботи.

Станом на 14:00 всі районні котельні КП «Теплоенерго» в роботі.

Наразі вже відновлено роботу 3 котелень КП «Жилсервіс-Дніпро» у Центральному районі. Вони тимчасово не працювали через віялові відключення ДТЕК. Без опалення були мешканці 37 житлових будинків по просп. Олександра Поля, вул. Полєтаєва та вул. Новосільна.

Теплопостачання в будинках відновлено.

Наразі в роботі всі котельні КП «Жилсервіс-Дніпро». Також стабільно працюють об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс». Теплопостачання в будинках, які обслуговують котельні цих КП, забезпечено повністю.

Наразі всі підвищувальні насосні станції працюють у звичайному режимі.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Станом на 14:00 тривають аварійно-відновлювальні роботи на трубопроводі теплопостачання. Перекрито теплопостачання в житлових будинках за адресою вул. Титова 2, 2а, СШ № 89 по вул. Титова, 4. Роботи завершать до кінця дня.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: