Skip to content

Дніпровська міська рада інформує про ситуацію з опаленням та водою станом на 14:00

Ксенія Куземко

Дніпровська міська рада інформує про ситуацію з опаленням та водою станом на 14:00

Станом на 14:00 у місті працюють всі об’єкти всіх трьох теплопостачальних підприємств міста: КП «Теплоенерго»,  КП «Коменергосервіс»  та КП «Жилсервіс Дніпро». Опаленням забезпечені всі будинки, які обслуговують  ці теплопостачальні підприємства.

У роботі на цей час і всі підвищувальні насосні станції (ПНС).

Щодо аварійних робіт та робіт за заявками жителів міста.

Сьогодні аварійні бригади КП «Дніпроводоканал»  знову працюють на ліквідації  засмічень на мережах водовідведення та  виявлених пошкодженнях мереж водопостачання.

Зокрема, без припинення водопостачання ведуться аварійно – відновлювальні роботи по вул. Сергія Єфремова, 1. За цією адресою комунальники ліквідують пошкодження водопроводу Д 200 мм. Задіяна одна бригада Соборного району та дві одиниці спеціальної техніки.

Всього за декілька годин працівники КП «Дніпроводоканал» вправились з аварійними роботами по вул. Чаплинській, 215,  жителям  сел. Чаплі відновлено водопостачання.

На цей час у роботі комунальників водогін по вул. Козака Мамая, 33б,  припинено водопостачання за наступними адресами:

-вул. Гладкова, буд. 16, 20, 22, 24,26;

-вул. Казакевича, буд. 5, 6, 9;

-вул. Козака Мамая, буд. 4 – 26.

Також аварійно – відновлювальні роботи ведуться по вул. Киснева, 4, тимчасом без води жителі таких будинків:

-просп. Слобожанський, буд. 98, 100;

-вул. Магдалинівська, буд. 1-8;

-вул. Запасна, буд. 1-12;

-вул. Сагайдачного, буд. 1-7;

-вул. Киснева, буд. 2, 4, 6, 8.

У зв’язку з проведенням аварійних робіт по вул.Сормівській,23 , припинено водопостачання приватного сектору АНД району.

В тому ж районі  комунальники сьогодні продовжують роботи на водоводі по вул. Яна Гуса, 36. Нагадаємо, на цьому об’єкті  проводять заміну понад 150 метрів труби на ділянці зі складними ґрунтами.

Старі поржавілі металеві труби уже демонтовані. Сьогодні продовжуються роботи з прокладання сучасних поліетиленових труб, діаметром 75 мм, які більш стійкі до корозії.

На час проведення ремонтних робіт, на вул. Яна Гуса у спеціально відведеному місці, люди можуть набрати воду для своїх потреб .

Наші комунальники докладають максимум зусиль, аби завершити всі роботи по вул. Яна Гуса, 36 до кінця цього тижня і відновити стабільну подачу води.

Йдуть ремонтні роботи і на тепломережах.  Бригада КП «Жилсервіс Дніпро» працює на пр.Поля, 76а. Там стався порив на трубопроводі. Аварійно-ремонтні роботи тепловики планують завершити протягом дня.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: