Skip to content

Захід допомагає нам перейти у наступ – це дипломатична перемога України, – Геннадій Корбан

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Корбан Інформоборона

У західних політиків стався перелом, і вони, нарешті, почали давати нам наступальну бронетехніку і відкрито анонсують наш контрнаступ. З гучного та останнього: танки «Леопард», «Абрамс» та «Челленджер». В ефірі телемарафону “Інформоборона” на ДніпроTV голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан розповів, яка техніка змінить наше становище на полі бою.

«Наявність бронетехніки дає змогу проводити наступальні дії. Тому це принципово змінює характер оборони, коли армія перебуває в оборонному становищі, і коли армія має можливість проводити наступальні операції.


Наступальні операції проводить, як знаємо, у будь-якому разі піхота. Ракети, літаки, дрони – це добре, але будь-яка наступальна операція – це просування піхоти вперед.


Піхота не може рухатись без бронетехніки. Тому для України це було принципово важливим рішенням. І для України це дає шанси на більш швидку перемогу в найближчому майбутньому, на швидкий контрнаступ у найближчому майбутньому. Саме танки, бронетехніка забезпечують у будь-якій війні просування вперед, просування піхоти.


Тому від оборонних дій це дозволить нам перейти у наступальні дії, і це принципове питання.
Крім того, якщо ви помітили – про це, може, мало йдеться, але ж поїхала не тільки бронетехніка до нас. Поїхала ще додаткова артилерія, додатково снаряди, яких не вистачало останнім часом на фронті, це правда. Поїхали міни, міномети.
І найголовніше – я прочитав на сторінці у секретаря Ради національної безпеки про те, що начебто, за попередньою інформацією, нам дають літаки.


Це стратегічні бомбардувальники F16, літаки-винищувачі серйозні, тобто авіація. Це все говорить про те, що Захід хоче і допомагає нам перейти від оборонних дій до наступальних дій.
Для цього нам потрібна вся ця техніка, тому що вона насамперед захищає людей від загибелі та дає змогу просуватися вперед», – повідомив Корбан.

Категорія: Відео, Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: