Skip to content

Є генератор та зарядна станція: як працює Пункт незламності на Янтарній (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Як працює Пункт незламності на Янтарній, 45

За дорученням міського голови Бориса Філатова чергова по місту, директорка департаменту молодіжої політики та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла перевірила Пункт Незламності, що знаходиться на вулиці Янтарна, 45

За словами Білої, тут кожний може знайти для себе місце та усе необхідне для комфортного перебування під час відключення світла.

Пункт обладнаний генератором, зарядною станцію, має достатню кількість подовжувачів та доступ до інтернету. Окрім того, у Пункті Незламності є зручна кімната матері та дитини. Для дітей та батьків тут є багато дитячих іграшок та розмальовок. На вході можна знайти дитячі захисні маски та дезинфектори.

«Однією з особливостей даного закладу є те, що у ньому знаходиться інформація про службу у справах дітей. Співробітники підкажуть, куди треба звертатись у разі випадків насильства у сім‘ї. І мені б хотілось, що б і в інших Пунктах незламності з‘явилась відповідна інформація. Тому що на превеликий жаль, досі трапляються випадки насильства у родинах. І люди мають знати, куди треба звернутись у такому випадку» – зазначила Дар‘я Біла.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Поділитися: