Skip to content

Філатов: «У Дніпрі допомогу постраждалим від обстрілів рф збільшать до більше 2 млн грн — завдяки співпраці з облрадою і підприємцями»

Валерія Доброта

Філатов: «У Дніпрі допомогу постраждалим від обстрілів рф збільшать до більше 2 млн грн — за-вдяки співпраці з облрадою і підприємцями»

Після того, як терористи рф поцілили в житловий будинок на ж/м Перемога, зруйнувавши там вщент два під’їзди, мерія Дніпра збільшила фінансову допомогу тим, хто зазнав збитків через російський ракетний терор, до 1 млн грн. Водночас мер Борис Філатов розпочав перемовини з обласною владою щодо залучення додаткових грошей для матеріальної підтримки постраждалих, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Попри кадрові зміни у ВЦА, місто і обласна влада продовжують працювати пліч-о-пліч. Ми консолідуємо наші зусилля, аби допомогти людям у Дніпрі впоратися з жахом цієї війни і втратами, які вона приносить», — заявив Філатов, і додав: місто також залучило відповідальний бізнес і міста-побратими – аби надати людям всебічну підтримку.

Після того, як 3 лютого депутати обласної ради ухвалили виділення коштів, та завдяки співпраці з підприємцями, загальна сума виплат збільшується — до більш як 2 млн грн.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: