Skip to content

Коли в Україну прийде справжня весна: синоптик обнадіяла прогнозом

Олена Завгородня

В Україні, яку накрив потужний циклон із Європи, вже наприкінці лютого почне встановлюватись весняна погода. Про це повідомила завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова, повідомляє сайт «Наше Місто».

Згідно з розрахунками метеорологів, після 25 лютого українці можуть очікувати настання весни. Прогноз підтверджують і дані ресурсу Gismeteo, які свідчать про те, що після 25 лютого в Україні поступово почне тепліти та вже на початку березня у Дніпрі та області  спостерігатимуться «плюсові» значення температури повітря.

 Попередні розрахунки метеорологів вказують, що перший місяць весни 2022 року – березень – буде досить нестійким щодо погодних умов. Так, у другій половині березня прогнозуються різкі перепади температури у бік мінусових значень. Тож українців ще застане холодна погода, яка не відповідає весняній.

Проте вже у квітні, зазначає Мартазінова, можна чекати на теплі дні. Наприкінці другого весняного місяця температурні показники наближатимуться +20 градусів. Травень же, за словами метеоролога, не відрізнятиметься аномаліями. Проте друга частина місяця, за попередніми даними, буде досить сухою, тобто без опадів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: