Site icon Наше Місто

Українці зможуть отримувати по 900 гривень щомісяця: кому дадуть гроші

Українцям, які безкоштовно поселили у себе вдома внутрішньо переміщених осіб (переселенців), компенсують частину видатків на комунальні послуги. У опалювальний сезон 2022-23 сума компенсації за двох переселенців складає майже 900 грн на місяць, повідомляє сайт «Наше Місто».

Таке право передбачає українське законодавство під час дії воєнного стану. Щоб отримувати компенсацію, потрібно відповідати кільком критеріям:

Для того, щоб оформити саму компенсацію, потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування або prykhystok.gov.ua. Після реєстрації щомісяця з 1 по 5 число потрібно оновлювати дані про ВПО, вказуючи їх кількість та термін проживання.

Кошти надходитимуть на рахунок власника житла до 20 числа місяця. Сума розраховується залежно від кількості зареєстрованих ВПО та тривалості їх проживання. На день за одного переселенця компенсують 14,77 грн.

Важливо: сума компенсації не зараховується як доход власника житла. Тому, якщо він уже отримував субсидію на оплату ЖКГ, його не позбавлять допомоги.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також:

Exit mobile version