Skip to content

Низькі ліміти: в ДТЕК заявили про дефіцит забезпечення електроенергією промисловості і населення Дніпропетровщини

Ксенія Куземко

в ДТЕК заявили про дефіцит забезпечення електроенергією промисловості і населення Дніпропетровщини

Остання атака рф 14 січня завдала шкоди роботі енергосистеми. Це призвело до того, що дефіцит електроенергії зріс ще більше. НЕК Укренерго щодня встановлює операторам системи розподілу ліміт на споживання електроенергії для збереження роботи енергосистеми, пише «Наше місто» з посиланням на ДТЕК Дніпровські електромережі.

Протягом останнього тижня Дніпропетровській області доводять на день ліміт на споживання електроенергії близько 1180 МВт. Це 53% від потреби всієї області в потужності за нормальних умов роботи енергосистеми – 2200 МВт. Нічний ліміт доводять в середньому 1155 МВт.

Доведений ліміт розподіляється між трьома ключовими категоріями споживачів: побут, промисловість та критична інфраструктура.

За умов вищезазначеного ліміту на потреби критичної інфраструктури та супутні приєднання спрямовується 600 МВт потужності (27%), на промисловість, яка виконує важливі функції та не може зупиняти виробничі процеси – 250 МВТ (11%). На потреби населення та  малого бізнесу лишається близько 305-330 МВт потужності (15%).

Через це ДТЕК Дніпровські електромережі змушені відключати побутових споживачів за графіком: 5 години зі світлом, 4 – без.

У компанії розподілу електроенергії наголосили, їх задача – дотримання лімітів задля збалансованої роботи усієї системи. Встановлює обмеження для регіонів НЕК «Укренерго». Контролює доцільність наданих обсягів Міністерство енергетики.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: