Skip to content

Забезпечують теплом будинки та лікарні: у Дніпрі перевірили роботу районних котелень

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Перевірили роботу районних котелень

За дорученням міського голови Бориса Філатова помічник директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна  провела інспекцію двох об’єктів теплопостачання, які забезпечують теплом медичні установи Дніпра. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Першою локацією стала районна котельня по вул. М. Руденко, від якої опалюються 66 будинків та одна лікарня. Тут встановлено 5 котлів, але в роботі знаходиться один. Він дуже потужний. Його достатньо для такої погоди, як зараз. Протяжність теплових мереж від цієї котельні складає близько 31 км.

 

«Завдяки підтримці міської влади тут встановлено нове насосне обладнання у кількості двох агрегатів. Вони замінюють роботу чотирьох старих та споживають менше електроенергії, оскільки енергоефективність – це одна зі стратегій нашого підприємства», – розповіла Анастасія Сухіна.

За її словами, вже потроху складається план капітальних ремонтів на міжопалювальний період.

«На цьому об’єкті є котел, який потребує капітального ремонту. Він вже включений до плану. Опалювальний сезон ще не завершений, але ми вже бачимо тут проблемні місця і одразу їх включаємо до плану робіт на весну-літо», – каже чергова по місту у п’ятницю.

Другою локацією стала котельня по вул. Н. Алексєєнко, від якої отримують тепло 54 будинки і 3 медичні установи. Мова йде про вулиці Бат. Дніпро, В. Антоновича, пр. Л. Українки, Філософську, частину Старокозацької та ін.

В котельні встановлено 3 котла, а в роботі поки один. Зараз тепла погода і температура зовнішнього повітря дозволяє працювати в такому режимі. Протяжність мереж складає близько 15 км.

«Тут встановлено також нове насосне обладнання. Минулого літа у міжопалювальний період була проведена заміна конвективної частини котла. Таким чином ми уникаємо наднормативних витрат газу, а також електроносіїв. На цей рік у міжопалювальний період уже запланований капремонт частини магістрального трудопроводу», – додає Сухіна.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: