Skip to content

Михайло Лисенко: Через ракетний удар по житловому будинку у Дніпрі навіть бетон перетворився на пісок

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Ракетний удар по житловому будинку у Дніпрі на ж\м Перемога забрав 46 життів. Причому 45 людей загинули безпосередньо на місці влучення ракети, ще одна – померла у лікарні. Про це повідомив під час телемарафону на каналі ДніпротВ заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко. Пише сайт «Наше Місто».

«На жаль, шестеро загиблих –  діти. На сьогоднішній день упізнано 28 осіб, 17 – ще не впізнано. 11 людей вважаються зниклими безвісти», – сказав Лисенко.

Після теракту у Дніпрі 14 січня рятувальники працювали так, щоб не зашкодити людям які досі перебувають під завалами.

«Ми не могли розбирати великі уламки дуже швидко: адже діставали кожен уламок, дуже обережно. Стропальник його кріпив, і ми кранами з обох боків – тобто крани працювали з обох сторін. Тобто не ківшем екскаватора, а всі великі уламки ми діставали краном. Так ми змогли дістати і врятувати 39 людей, не завдавши їм шкоди», – сказав заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Наразі у Дніпрі роботи з порятунку людей під завалами будинку закінчились. Рух Набережною мають незабаром відкрити.

«На сьогоднішній день ми практично всі роботи закінчили. Я думаю, протягом години після нашого ефіру ми відкриємо вже рух Набережною, там були проведені всі необхідні роботи, проведено прибирання, небезпеки для дорожнього руху на сьогоднішній день немає. Загалом для розбору завалів, було залучено 125 одиниць комунальної техніки – разом із водіями, та 124 особи – це інші співробітники комунальних підприємств. Були і нацгвардія, і Нацполіція», – розповів заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Категорія: Інтерв'ю, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: