Skip to content

В Дніпрі вперше відбудеться фестиваль ВПО-бізнесів

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Фестиваль релокованих бізнесів Дніпро

21-22 січня вперше в Дніпрі відбудеться фестиваль бізнесів, релокованих з тимчасово окупованих територій, повідомляє “Наше місто“.

Мета – підтримати ВПО-бізнес, який уже здійснив релокацію, тільки замислюється над цим або прагне з нуля запустити бізнес у Дніпрі. 

Місія – познайомити переміщенний бізнес та місцевий, а також інтегрувати ВПО-бізнес у нову українську економіку, зробити його рушійною силою.

“Тут ви почуєте неймовірні історії від підприємців із Маріуполя, Краматорська, Лисичанська, Донецька, які евакуювали свій бізнес і успішно перезапустили його у Дніпрі.

А ще отримаєте прикладні робочі інструменти від уряду, грантодавців, досвідчених піарників тощо про те, як – масштабувати свій бізнес у Дніпрі, знайти партнерів і розповісти про нього великій аудиторії”, – розповідає співорганізаторка події Олена Кучерук, співзасновниця ГО Shift. 

Переселенці в Дніпрі, які тільки замислюються про власну справу, зможуть дізнатись,  як це роблять інші підприємці із різних сфер бізнесу. 

А підприємці, що вже мають свою справу, отримають змогу презентувати ії надбання широкій аудиторії та знайти потенційних партнерів

“Цією подією ми прагнемо створити майданчик для зустрічі переміщеного та місцевого бізнесу і небайдужої громади, де можна знайти потенційних партнерів та свою аудиторію, – кажуть організатори фестивалю. 

Реєстрація для відвідувачів: https://bit.ly/3Cu99tG

Реєстрація для підприємців: https://bit.ly/3jZpT5X

Коли: 21 і 22 січня з 12.00 до 21.00

Де: центр сучасної культури DCCC, Крутогорний узвіз, 21а

Категорія: Важливо, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Поділитися: