Skip to content

Дніпровська міська влада інформує щодо ситуації з опаленням та водою станом на ранок 18 січня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Де немає води та тепла 19 січня

За минулу добу, 17 січня, завдяки напруженій роботі комунальних служб було усунуто 30 засмічень на мережах водовідведення, а також ліквідовано 33 пошкодження на мережах водопостачання. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Світло

Сьогодні у Дніпрі Національна енергетична компанія «Укренерго» знову вввела в дію аварійні відключення світла. Причина у перевищенні лімітів споживання електроенергії у Дніпропетровській області.

Через ракетні удари по енергосистемі України виробництво електроенергії зменшилося, а ось споживання навпаки. Особливо це помітно в ранковий та вечірній пік споживання.

Стабілізаційні графіки відключень тимчасово скасовані.

Закликаємо дніпрян розумно споживати електроенергію. Краще взагалі зменшити її використання, вмикати електроприлади лише почергово. Ці кроки допоможуть стабілізувати ситуацію та з часом повернутися до стабілізаційних графіків відключення.

Проте радимо зарядити необхідні гаджети – телефони, ноутбуки, павербанки, аби у випадку критичної ситуації залишатися на зв’язку з рідними та службами допомоги.

Коли споживання електроенергії стабілізується та не буде перевищувати ліміти, то повернуться погодинні графіки відключення електропостачання.

Після цього радимо подивитися та зберегти собі ці графіки саме за Вашою адресою. Зробити це можна за посиланнями:

Водопостачання

Станом на ранок у Дніпрі працюють всі підвищувальні насосні станції. Тиск води в кранах в нормі, проблем з водопостачанням у мешканців немає.

У випадку виникнення будь-яких аварійних ситуацій на мережах водо-, та теплопостачання комунальні служби швидко ліквідують всі пошкодження. Адже за завданням міського голови Бориса Філатова комунальники забезпечені всією необхідною технікою та матеріалами для виконання аварійних та поточних ремонтів.

Протягом ночі аварійна бригада КП “Дніпроводоканал” без відпочинку працювала на вул. Кокчетавська, 60н. Через це знижений тиск у мешканців житломасиву Ігрень.
Роботи будуть завершені протягом декількох годин.

Опалення

Станом на ранок через відключення електроенергії приватними енергопостачальними компаніями зупинена робота наступних об‘єктів КП «Теплоенерго»:

 • будинкова котельня по вул. Коновальця;
 • будинкова котельня по вул. Севастопольська;
 • будинкові котельні по вул. С. Єфремова і Менахем-Мендл Шнеєрсона;
 • будинкові котельні по вул. Мільмана та Шевченко;
 • будинкові котельні по вул. Героїв Крут та просп. Дмитра Яворницького;
 • будинкова котельня на ст. Лоцманська;
 • будинкові котельні на Запорізькому шосе та вул. Толстого;
 • будинкова котельня по вул. Вернадського;
 • будинкові котельні на пл. Новокодацька, просп. Богдана Хмельницького;
 • тепло-розподільчий пункт по вул. Панікахи;
 • квартальна котельня на вул. Кільченська. Вона забезпечує оралення 24 будинків.

Робота всіх котелень та тепло-розподільчих пунктів відновиться після подачі електроенергії. Потім необхідно ще декілька годин, аби котельня увійшла в штатний режим роботи.

У зв’язку з поривом тепломережі по вул. Кленовій, перекрито теплопостачання у будинку №1 по цій вулиці. Виконання робіт комунальники розпочнуть з самого ранку.

Всі районні котельні КП «Теплоенерго» працюють стабільно.

Станом на ранок всі об’єкти теплопостачання КП «Коменергосервіс» та КП «Жилсервіс-Дніпро» працюють та постачають тепло в оселі дніпрян.

Міська влада опікується об’єктами критичної інфраструктури та робить все можливе, аби ніщо не вплинуло на їх роботу. Всі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада тримає на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Проте через аварійні відключення ситуація з електропостачанням об’єктів критичної інфраструктури змінюється дуже швидко. Тож міська влада просить дніпрян з розумінням ставитися до нинішньої ситуації.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:
(056) 732-12-12
(095) 732-12-12
(096) 732-12-12
(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: