Skip to content

Дніпровська міська влада інформує про роботу комунальних служб на ранок 16 січня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Робота комунальних служб ранок 16 січня

Всі комунальні служби міста з 14 січня задіяні у ліквідації наслідків ворожої атаки, у тому числі співробітники тепло- та водопостачальних підприємств. Однак, вони продовжують тримати і комунальний фронт. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Минулої доби наші комунальники встигали  пильнувати і за роботою котелень, тепло-розподільчих пунктів(ТРП), підвищувальних насосних станцій (ПНС) і налагоджували їх роботу після відключень/включень живлення приватними енергетичними компаніями.

Крім того,  тепловики відпрацювали аварійну ситуацію по пр. Гальченко, 4. Районна котельня на пр. Б. Хмельницького  запущена і подає тепло містянам.

Оперативно усунули витік носія  по вул. Г. Пушкіна, 26, 1-й під‘їзд і також відновили  подачу тепла жителям будинку.

Роботи по вул. Магомаєва , 1а будуть продовжені сьогодні обслуговуючою організацією.

Працівники  КП «Дніпроводоканал» за минулу добу усунули 17 засмічень на мережах водовідведення та усунули 18 засмічень на мережах  водопостачання. Серед ключових:

  • по вул. Ударників, 54, Д-500 мм із землі,
  • по вул. Савкіна, 6, Д-300 мм з колодця.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі комунальні служби Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Це допомагає їм оперативно та якісно проводити як аварійні, так і поточні ремонти на мережах водопостачання, водовідведення та теплопостачання.

Усі проблемні ситуації з подачею води та тепла в будинки дніпрян міська влада, попри всі труднощі, що маємо внаслідок ворожої атаки по місту,  тримає  на контролі та вирішує у найкоротші терміни.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12

(096) 732-12-12 

(073) 732-12-12

Категорія: Важливо, ЖКГ

Поділитися: