
Учні НВК №66 та СЗШ №73, які постраждали внаслідок ракетної атаки, заходяться у лікарні на вулиці Космічній, пише «Наше місто» з посиланням на департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.
Учениця 4-а класу НВК 66, знаходиться у важкому стані в реанімації в обласній дитячій лікарні, вулиця Космічна, з діагнозом політравма, дитина ще не прийшла до тями. Попередньо – травмовані обидві кінцівки ніг, зроблено операцію, гематома голови і рвана рана на нозі.
Учень 3-г класу НВК 66 знаходиться у дитячій лікарні разом зі старшою сестрою, 14 років (яка не навчається в НВК 66). Стан задовільний, травмована рука. Батьків ще не знайшли під завалами.
Учениця 5-А класу СЗШ 73 знаходиться у лікарні на Космічній, була травмована внаслідок ракетного удару. Вчора її прооперували.
Стан травмованої учениці СЗШ 73 середньої тяжкості, загрози життю немає, залишиться шрам на обличчі, потребує психологічної допомоги.
Всім, хто бажає допомогти, контактні телефони адміністрації шкіл:
Коробка Людмила Петрівна директор НВК №66
+380679119060
+380668043351
Бершицька Юлія Дмитрівна заступник директора СЗШ №73
+380932969923
Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Ракетний удар, Україна Росія війна